Ondřej Balíček

Autor Ondra Balíček

Autor již není na těchto stránkách aktivní

Středočeský rodák Ondřej Balíček po letech spolupráce s webem Pokerman začal v roce 2021 psát pro největší český pokerový portál PokerArena.cz. Poznatky z pokeru, své celoživotní vášně, začal Ondřej aplikovat také na svět investic a kryptoměn. Také pro portál TradeArena.cz Ondra píše od roku 2021 a novinky o Bitcoinu a dalších aktivech hltá s podobným entusiasmem jako aktuální dění v pokeru, kanadsko-americké NHL či rockové hudbě, kterou pod pseudonymem Andreas Estevez skládá.

Kde všude se můžete s autorem setkat:

Ondřej Balíček na Facebooku

Ondřej Balíček na Twitteru

Profil autora na dalších webech:

- PokerArena.cz

- BetArena.cz

- Rexter.cz

- Skutecnost.cz

- NejlepsiDrinky.cz

- TenisZive.cz

- FotbalZpravy.cz

Další informace naleznete zde: Naše redakce


Žufánek OMFG gin - investice, jak jej prodat a koupit

Gin Žufánek OMFG je limitovaná edice ginu s vlastní recepturou. A také investiční artikl s rychlým zhodnocením vkladu. OMFG 2022 byl rozebrán v řádu...

 

NFT Oktagon: Vše o českých Oktagon MMA NFT tokenech

Český MMA Oktagon vydává ✔️NFT tokeny. Sběratelé si mohou koupit NFT bojovníků Oktagonu i velkých momentů organizace. Přečtěte si vše o Oktagon NFT.

 

Recenze Crypto.com - návod, karta a poplatky

Co je to Crypto.com? ⭐ Kryptoměny, NFT i vlastní Crypto.com Coin. A také Crypto.com karta VISA s cashbackem. ✔️ Crypto.com recenze vám prozradí víc.

 

Binance CZ/SK: 60 minut s Binance pro vaše otázky a odpovědi

Čeští a slovenští uživatelé Binance se mohou těšit na živé vysílání, kde Binance zodpoví na vaše otázky. Kdy toto Binance FAQ video sledovat?

 

Investice do kryptoměn: Portfolio Plan na Binance Auto-Invest

Binance Portfolio Plan je nejsnazší investice do několika kryptoměn naráz. Na spořícím účtu pak krypto vydělává. Jak si na Binance sestavit portfolio?

 

Aktuálně: BTC nejvýš od ledna, stoupá i ADA, NFT pro Ukrajinu

Kryptoměna Bitcoin útočí na hranici 50000 USD, Cardano ADA kurz 📈 vzrostl dokonce o 33 %. NFT Muzeum války mapuje průběh války na Ukrajině.

 

Kryptoměna Polkadot (DOT) - cena, kurz a graf vývoje

Kryptoměna Polkadot budí pozornost svým 🧨 kurzem i vizí. ⚡ Jaká je Polkadot cena a predikce, jak fungují aukce, co je vlastně Polkadot cypto zač?

 

Binance webinář: Průvodce Binance P2P tradingem

Binance P2P je jednoduchá platforma, která obchodníkům poskytuje naprostou svobodu. Biance webinář Průvodce P2P tradingem vás do peer-to-peer zasvětí.

 

Kryptopůjčky Binance Crypto Loans - výhody, jak se připravit

Kryptopůjčky Binance Crypto Loans jsou vám k dispozici nonstop i se všemi svými výhodami. Jak se na žádost o úvěr připravit? Přinášíme tipy a rady.

 

Aktuálně: Inflace v ČR i ve světě roste, stejně tak kurz BTC

Kryptoměnové a investiční aktuality: Inflace 2022 v ČR přes 10 %, Jiří Rusnok očekává další růst. Roste také kurz Bitcoinu, BTC za 925 000 CZK/BTC.

 

Stagflace v ekonomice a její vliv na investice a nemovitosti

Stagflace je ekonomickým strašákem. Obchází jeho stín i ČR? ❗Dozvíte se, co je stagflace a zda při stagflaci investovat do nemovitostí, akcií a zlata.

 

Výhody obchodování na Binance Futures pro krypto hodlery

Krypto hodler drží svou kryptoměnu. A právě hodlerům Binance Futures poskytují řadu nástrojů, jak chránit své krypto a použít futures jako hedge.

 

Aktuálně: Binance blokuje ruské karty, roste cena paliv i BTC

Kryptoměnová burza Binance se přidává k dalším velkým institucím a blokuje ruské platební karty. Válka na Ukrajině ovlivňuje ceny paliv i kryptoměn.

 

Získejte až $50 k registraci na kryptoměnové burze Binance

K registraci na burze Binance mohou noví uživatelé získat až $50 v cashbacku. Registrace je rychlá a zdarma. Co udělat, abyste bonus využili naplno?

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední