Aktuality

Aktuálně: Tesla zvažuje přijetí Bitcoinu, rekordní Ethereum

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

eToro je přední světovou sociální obchodovací platformou, která nabízí investice jak do cenných papírů a kryptoměn, tak také formou obchodování s CFD na různá podkladová aktiva.

CFD jsou komplexním nástrojem s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. 68% účtů drobných investorů přichází o peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste uvážit, zda opravdu chápete, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit přijmout tak vysoké riziko ztráty peněz.

Výsledky dosažené v minulosti nejsou ukazatelem budoucích výsledků. Historie obchodování je kratší než 5 let a nemusí být dostatečná pro to, aby sloužila jako podklad k investičním rozhodnutím.

eToro (Europe) Ltd., poskytovatel finančních služeb autorizovaný a regulovaný komisí Cyprus Securities Exchange Commission (CySEC) pod licenčním číslem 109/10.

Obchodování s kryptoměnami nepodléhá v některých evropských zemích a UK regulaci a neexistuje tedy spotřebitelská ochrana. Váš kapitál je vystaven riziku.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Binance coin (BNB) – kurz a kde se dá obchodovat

Jak se změnila ✅ cena Binance Coinu za posledí roky a k čemu ✅ tento digitální token slouží?

 

Tenista Monfils o investování: Nejdůležitější je disciplína

Gael Monfils se už 17 let drží mezi tenisovou špičkou. Aktivně se věnuje i obchodování na eToro. Jakým akciím věří, co hvězda ATP považuje za...

 

Jak na nákup kryptoměn na eToro Wallet + poplatky

Peněženka eToro Wallet je ideální pro rychlý nákup kryptoměn. Je určena uživatelům eTora, nabízí nízké poplatky a podporu nejen Bitcoinu a...

 

ODEBÍREJ NOVINKY ZE SVĚTA TRADINGU

Vlož email a dostávej aktuální zprávy ze světa obchodování a kryptoměn