Aktuality

Conseq fondy active, horizont a classic – recenze a zkušenosti

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

Conseq jsem mel vice nez 5 let - vysledna ziskovost akcii (v unoru, pred vypuknutim Covid pandemie) kolisala kolem nuly, nicmene se zapoctenim vsech poplatku byla -6%. Je to nefunkcni produkt/sluzba a ukoncil jsem to, penize si nechal vyplatit a zacal si investovat sam a jsem si jisty, ze to zvladnu lepe nezli oni, kteri se zivi na poplatcich, ktere dostanou kazdopadne - sve maji jiste vzdy a to je velmi spatny zaklad... celkove mne tato spolecnost velice zklamala. Honosne a cetne reklamy, ale naprosto neodpovidaji tomu, co by klientovi meli prinest.

Fond mám 3. rok, vstupní poplatek činil 80000,- při investici 10000,- měsíčně. Ziskovost zatím žádná.. Skrze poplatky a slabou výnosnost jsem pořád ve ztrátě a tuším, že dlouho budu. Upřímně si také myslím, že kdybych peníze investoval sám, například do obyčejného indexu SP500, ziskovost by byla mnohem vyšší a poplatky nižší. Vůbec nechápu honosné reklamy a všeobecné doporučení. I dle historie můžeme vidět, že fond sotva dosáhne ziskovosti několik jednotek procent ročně, ale ztrátu umí i v desítkách procent. Samozřejmě nyní trhy ovlivnila situace kolem koronaviru, avšak z dlouhodobého hlediska je prosté kopírování indexu SP500 mnohem výnosnější... Nebýt vysokých vstupních poplatků, peníze vyberu a investování ukončím.

stejna zkusenost s vyse uvedenymi recenzemi, nastesti poplatek nebyl tak vysoky protoze jsem mela smlouvu pres investicniho poradce, takze kolem 6000... zisk 0... v blizke dobe budu ukoncovat a radsi se naucim obchodovat na burze sama...

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost