Aktuality

Interactive brokers otevření účtu, poplatky, recenze a zkušenosti

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

Jak jste přišli na to, že minimální vklad je do 25 let $3000? Nikde se to na jejich stránkách nepíše...

Dobrý den, tuto informaci jsme převzali od zahraničního webu, který vytvořil podobnou recenzi

Máte pls odkaz na zdroj toho, že poplatek za vklad je 1 % Na oficiálním webu jsem se dopátral jen k něčemu, kde bylo uvedeno, že se to týká pro vklad v hotovosti.

Zajima mne ten poplatek za vklad.Opravdu je to 1%? Takze pri vkladu 4 milionu zaplatim 40 000.-kc? To je silena prasarna...

Dobrý den, jakmile bude mít IB plně funkční webové stránky, tento údaj zkontrolujeme.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost