Aktuality

Investice do pokeru: Rozdíl mezi hrou v kasinu a online pokerem

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

5 rad, jak ochránit svoji investici do pokeru

Hra pokeru představuje zajímavou alternativní investiční příležitost, kde správným přístupem ochráníte své prostředky. Jaké návyky si osvojit?

 

Pokerové turnaje a návratnost investice (ROI)

I hraní online pokeru představuje investici. Jak ROI vypočítat a jakou investiční návratnost lze očekávat v pokerových turnajích?

 

Poker jako investice - co spojuje tradery a hráče?

Jsou pokeroví hráči dobří tradeři? Dlouhodobě správná rozhodnutí, management prostředků či hledání vhodných spotů oba světy spojuje.

 

ODEBÍREJ NOVINKY ZE SVĚTA TRADINGU

Vlož email a dostávej aktuální zprávy ze světa obchodování a kryptoměn