Aktuality

Kryptoměna Shiba Inu i díky Muskovi roste, stejně tak i Bitcoin

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Binance představuje nástroj pro pomoc při vykazování daní

Uživatelé Binance mohou při podávání daňového přiznání využít nástroj pomoci při vykazování daní. S daňovým programem vás spojí na několik...

 

Čína zakazuje Bitcoin a krypto, blockchain trendy technologií

Aktuálně: Čínská centrální banka označila kryptoměny za nelegální, cena Bitcoinu se propadla. 10 % světových start-upů se zabývá blockchainem.

 

Novinky: Kolik BTC drží Tesla, jaká je hodnota Bitcoinu?

Aktuální zprávy ze světa kryptoměn. Kolik BTC drží Tesla a jakou hodnotu Bitcoiny mají? Tržby NFT dosáhly rekordních čísel. Potěšující je i kurz...

 

ODEBÍREJ NOVINKY ZE SVĚTA TRADINGU

Vlož email a dostávej aktuální zprávy ze světa obchodování a kryptoměn