Aktuality

Lionel Messi za přestup získal podíl v klubové kryptoměně PSG

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

West Ham United spustí svoji kryptoměnu

West Ham United z anglické fotbalové Premier League se připojuje k Juventusu či PSG a spouští vlastní kryptoměnový fan token.

 

Platforma eToro novým generálním partnerem SK Slavia Praha

Investiční platforma eToro sponoruje český fotbal. Reklama eToro se objeví na dresech SK Slavia Praha, český mistr s ní vstoupí do nové sezóny.

 

Italský Juventus spouští svoji vlastní kryptoměnu

Slavný fotbalový klub z italského Turína chystá pro své fanoušky kryptoměnový token, který jim umožní zapojit se do centra dění uvnitř klubu.

 

ODEBÍREJ NOVINKY ZE SVĚTA TRADINGU

Vlož email a dostávej aktuální zprávy ze světa obchodování a kryptoměn