Aktuality

Novinky: Jak nakoupit NFT? Rekordní zájem o non-fungible tokeny

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Burza Binance spouští NFT tržiště pro nákup a prodej NFT

Burza Binance spouští NFT Marketplace. Místo, kde prodat či koupit NFT tokeny, Binance spustí ve čtvrtek 24. června 2021.

 

Scam s Banksyho NFT, autor Cardana chválí Solanu, ETH roste

Aktuality ze světa kryptoměn: Za falešné Banksyho NFT sběratel zaplatil $336 tisíc. Týmy Cardana a Solany spolu komunikují. Ethereum se blíží k...

 

ETF na eToro - seznam nejlepších fondů a poplatky

ETF na eToru, to je burzovně obchodovaný fond na pár kliknutí. Jaké jsou ty nejlepší ETF na eToru, vyplácejí ETF dividendy? Dozvíte se mnohem...

 

ODEBÍREJ NOVINKY ZE SVĚTA TRADINGU

Vlož email a dostávej aktuální zprávy ze světa obchodování a kryptoměn