Aktuality

Ponziho schéma a Pyramida - podvody na investory

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

Podvod AEST / AEST podvod, pyramida, zlodějna, kryptoměny, AESTi, systém AEST
Zdravím, chci Vás upozornit na podvod AEST. Jedná se o tzv. pyramidu. Podvodník si od Vás vyžádá vklad v kryptoměně Ehtereum a dá vám tzv AESTi. Podvodník Vás verbuje např. přes známé pomocí videoprezentace (dosti neprofesionální, nekvalitní prezentace na podvodníka)... slibuje ohromné výdělky skrze síť s "kredity" AEST, která se podílí (nějak) na trhu... což není schopen vysvětlit. Nainstalují vám program do telefonu/počítače, který nedělá nic jiného než že generuje čísla, která vám navozují pocit že bohatnete. Důležité je množství lidí co dělají vklady, podle toho může podvodník vydávat peníze. Pokud si pár lidí z nutnosti vybere, často před nějakou nesmyslnou dobou zúročení vkladu, předtím než má nastat nějaký časový zlom co jim hodně vydělá nebo kdy se jim otevře možnost si vklady a zisk vybrat, tak to nevadí. Pár lidí si vybere a potvrdí že vše jen funguje, ale až si budou chtít vybrat všichni, většina, tak podvodník už je za humny. Dokud lidé dávají peníze, on pár jednotlivců co "odpadnou" může vyplatit, ale když už se mu peníze nehrnou a nevyplatilo by se mu vyplatit více lidí nebo když uplyne pomyslný bod zlomu, už jej nikdy neuvidíte. Peníze také nikdy už neuvidíte. Systém má navíc fungovat na principu Teslovi cívky/transformátoru (Tesla, ten vynálezce umřel roku 1943, dávno před internetem!), na programovacím jazyku Malbolge, který se vůbec nepoužívá... Lidi prosím, zjišťujte si informace než do něčeho zainvestujete. Další věci jako že xy procent ze zisku půjde na charitu, projekty jež neexistují ale vydělali mu jako podnikateli miliony... (i o tom tam ten člověk/podvodník mluvil)

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NOVINKY ZE SVĚTA TRADINGU

Vlož email a dostávej aktuální zprávy ze světa obchodování a kryptoměn