Aktuality

Pozor! Další podvod na obzoru – Tycoon69

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

Je to jen další podvod v pořadí, čím více do toho člověk vrtá, tím více se potvrzuje, že to je podvod. Stačí si přečíst některé komentáře lidí, kteří do toho dali peníze a je z toho zřejmé, že tito lidé nevědí o blockchaine a kryptografii absolutně nic, místy je to až směšné ......

A opět někdo, kdo nemá informace. Zase má ten někdo, dost na placení pokut. Tak směle do toho...

Kdo nemá informace, šíří lži a pomluvy. Kdo je má, pak ví, že Tycoon69 vždy plnil, plní a doufám, že nadále plnit bude všechny závazky, které měl. Osobně mohu společnost doporučit. Ano, riziko tu je, ale to je podobné jako mít miliony na účtu v bance. Takže každý je zodpovědný za své finance sám a rozděluje na více směrů.

Karel Toufar a Jakub Šincl: "kto nema informacie" - vy ste iny komedianti - autor podla vas nema informacie, ale vy nie ste schopni sem dat co i len jeden jediny odkaz kde by sme sa nejake tie informacie dozvedeli, no proste šašovia! :D :D :D :D :D Tycoon 69 je ukazkovy podvod na hlupacikov - jedine co sa v tomto projekte stalo je to, ze od ludi na zaklade slubov vymamili peniaze a za ne im dali bezcenne nepouzitelne MCV tokeny.......bankova licencia pre MCV CAP mala byt na zaciatku roka 2019 - preslo 12 mesiacov a ziadna licencia nie je!!! kazdy mesiac tvrdili,ze licencia bude za par dni :D :D :D :D komedia, komedia a este raz komedia!!!.......dalsia vec je, ze od maja 2019 vo svajciarsku vysetruju Tycoon 69 kvoli zavaznym podozreniam z podvodu a to vysetrovanie trva do dnes :D :D :D ..............tento projekt = vyzmykat z hlupakov na zaklade slubov co najviac penazi...........nic viac za tym nie je :)

.....mozno by este bolo fajn sem dat link na video, ktore tento projekt krasne vystihuje od jeho vzniku az po dnesok - https://www.youtube.com/watch?v=rlM-2fEUX6E - ako si mozete vsimnut, tak pod videom su povolene aj komentare narozdiel od videi kde sa tycoon 69 propaguje - tam su vsade komentare blokovane, preco asi :D :D :D :D :D :D ..........je naozaj fascinujuce kolko sa medzi nami najde sprostych ludi, ktori si absolutne nijakym sposobom nedokazu preverit informacie a bezhlavo na zaklade slubov poslu peniaze podvodnikom :DDDDDDD

hahaha když někdo důvěřuje lidem jako je Pavel Zítko tak si zaslouží přijít o peníze :)

Lidé, kteří obhajují tento projekt nemají relevantní informace. Šíří totální bludy a dezinformace.
Všechny ty eventy jsou pouze divadélko pro hlupáky. Slouží pouze k vytváření propagačních materiálů jako jsou fotky a videa, které pak šíří mezi lidi na vzbuzení falešné důvěry v tento podvodný projekt. Když vezmu v úvahu jaké osoby propagují tento projekt (například Pavel Zítko nebo Stefan Hostettler, kteří již v minulosti figurovaly v jiných podvodech) + když uvážím co lidem naslubovali, tak tomuto projektu v tomto stádiu může důvěřovat už asi jen úplný blázen.

https://rejstrik.penize.cz/08232881-tycoon69-s-r-o

Dne 13.12.2019 byl vydán exekuční příkaz č.j. 134 EX 12419/17 - 749 k provedení exekuce postižením obchodního podílu povinného ve společnosti. Provedením exekuce byl pověřen soudní exekutor Mgr. Ing. Jiří Prošek, Exekutorský úřad Plzeň - město.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost