Aktuality

Pozor! Další podvod na obzoru – Tycoon69

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

Je to jen další podvod v pořadí, čím více do toho člověk vrtá, tím více se potvrzuje, že to je podvod. Stačí si přečíst některé komentáře lidí, kteří do toho dali peníze a je z toho zřejmé, že tito lidé nevědí o blockchaine a kryptografii absolutně nic, místy je to až směšné ......

A opět někdo, kdo nemá informace. Zase má ten někdo, dost na placení pokut. Tak směle do toho...

Kdo nemá informace, šíří lži a pomluvy. Kdo je má, pak ví, že Tycoon69 vždy plnil, plní a doufám, že nadále plnit bude všechny závazky, které měl. Osobně mohu společnost doporučit. Ano, riziko tu je, ale to je podobné jako mít miliony na účtu v bance. Takže každý je zodpovědný za své finance sám a rozděluje na více směrů.

Karel Toufar a Jakub Šincl: "kto nema informacie" - vy ste iny komedianti - autor podla vas nema informacie, ale vy nie ste schopni sem dat co i len jeden jediny odkaz kde by sme sa nejake tie informacie dozvedeli, no proste šašovia! :D :D :D :D :D Tycoon 69 je ukazkovy podvod na hlupacikov - jedine co sa v tomto projekte stalo je to, ze od ludi na zaklade slubov vymamili peniaze a za ne im dali bezcenne nepouzitelne MCV tokeny.......bankova licencia pre MCV CAP mala byt na zaciatku roka 2019 - preslo 12 mesiacov a ziadna licencia nie je!!! kazdy mesiac tvrdili,ze licencia bude za par dni :D :D :D :D komedia, komedia a este raz komedia!!!.......dalsia vec je, ze od maja 2019 vo svajciarsku vysetruju Tycoon 69 kvoli zavaznym podozreniam z podvodu a to vysetrovanie trva do dnes :D :D :D ..............tento projekt = vyzmykat z hlupakov na zaklade slubov co najviac penazi...........nic viac za tym nie je :)

.....mozno by este bolo fajn sem dat link na video, ktore tento projekt krasne vystihuje od jeho vzniku az po dnesok - https://www.youtube.com/watch?v=rlM-2fEUX6E - ako si mozete vsimnut, tak pod videom su povolene aj komentare narozdiel od videi kde sa tycoon 69 propaguje - tam su vsade komentare blokovane, preco asi :D :D :D :D :D :D ..........je naozaj fascinujuce kolko sa medzi nami najde sprostych ludi, ktori si absolutne nijakym sposobom nedokazu preverit informacie a bezhlavo na zaklade slubov poslu peniaze podvodnikom :DDDDDDD

hahaha když někdo důvěřuje lidem jako je Pavel Zítko tak si zaslouží přijít o peníze :)

Lidé, kteří obhajují tento projekt nemají relevantní informace. Šíří totální bludy a dezinformace.
Všechny ty eventy jsou pouze divadélko pro hlupáky. Slouží pouze k vytváření propagačních materiálů jako jsou fotky a videa, které pak šíří mezi lidi na vzbuzení falešné důvěry v tento podvodný projekt. Když vezmu v úvahu jaké osoby propagují tento projekt (například Pavel Zítko nebo Stefan Hostettler, kteří již v minulosti figurovaly v jiných podvodech) + když uvážím co lidem naslubovali, tak tomuto projektu v tomto stádiu může důvěřovat už asi jen úplný blázen.

https://rejstrik.penize.cz/08232881-tycoon69-s-r-o

Dne 13.12.2019 byl vydán exekuční příkaz č.j. 134 EX 12419/17 - 749 k provedení exekuce postižením obchodního podílu povinného ve společnosti. Provedením exekuce byl pověřen soudní exekutor Mgr. Ing. Jiří Prošek, Exekutorský úřad Plzeň - město.

Dalsi Kairos na obzoru 😀 Stačil mi Daniel Košec a jeho nesmyslné webinare a sliby “jak je společnost zdravá”. Ale co, zkušenost to byla. Sice 150k zahucelo, ale zato si to člověk bude pamatovat v budoucnu. Ale lidi pokud jsou takhle hloupí jako jsem byl i kdysi já, tak ať si o peníze klidně přijdou, příště už budou hned vědět co jsou takovéhle “projekty” zač.

To co se říkalo a deklarovalo, to se stalo a každým dnem se stává a VY, haitři, kteří se tváříte, že nemáte informace, tak si zajděte na webinář, kde je vše vysvětleno a neházejte špínu na to, čemu nerozumíte, učte se co je to blockchain, jaké má plány TY69, co je to regulovaný coin, že jsme letos už zhodnotili své investice 300% a čekají nás další, věříme tomu, protože víme co je to regulovaný růst, závidíte či co? Buď pojďte do toho nebo se vyserte na to, čemu nerozumíte a pište si raději doma na hajzlpapír a nehaňte to, o čem nemáte šajnu,......Navíc Ty69 stojí za superappku doktordokapsy.cz za jejíž šíření máme také odměnu.......hau...

...a uz ked niekomu oponujete alebo nieco komentujete, tak sa vyjadrujte ku konkretnym veciam, pretoze komentar typu "nemate informacie" je ubohy a akurat sa tym strapnujete a poukazujete na to, ze tie informacie nemate vy sami!!!

Kamenický koukám, že máš v tý tvojí slovenský palici dost vymr.....
!!!O Tycoonu víš úplný h...a děláš tady machra a umíš jenom házet špínu. Tak si strejdo zameť před svým prahem a pak dělej chytráka!!!

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost