Aktuality

Regulace kryptoměn v Turecku, kurz Bitcoinu nad 50 tisíci dolarů

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

eToro je přední světovou sociální obchodovací platformou, která nabízí investice jak do cenných papírů a kryptoměn, tak také formou obchodování s CFD na různá podkladová aktiva.

CFD jsou komplexním nástrojem s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. 68% účtů drobných investorů přichází o peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste uvážit, zda opravdu chápete, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit přijmout tak vysoké riziko ztráty peněz.

Výsledky dosažené v minulosti nejsou ukazatelem budoucích výsledků. Historie obchodování je kratší než 5 let a nemusí být dostatečná pro to, aby sloužila jako podklad k investičním rozhodnutím.

eToro (Europe) Ltd., poskytovatel finančních služeb autorizovaný a regulovaný komisí Cyprus Securities Exchange Commission (CySEC) pod licenčním číslem 109/10.

Obchodování s kryptoměnami nepodléhá v některých evropských zemích a UK regulaci a neexistuje tedy spotřebitelská ochrana. Váš kapitál je vystaven riziku.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Rakousko zdaní kryptoměny, 27,5% sazba na příjmy z Bitcoinu

Rakousko zavádí kryptoměnovou daň. Od března bude zdanění Bitcoinu činit 27,5 %. Daňová reforma BTC staví na úroveň akcií. Jaké je zdanění BTC v...

 

Aktuálně: Kolik zbývá vytěžit Bitcoinu? Cena BTC pod 50 tisíci

Zbývá vytěžit už jen 10 % nejznámější kryptoměny. V těžbě Bitcoinu i tak budou pokračovat i naši potomci. Cena se stále drží pod 50 tisíci...

 

Binance webinář: Co přinesl rok 2021 v kryptu?

Burza Binance pro české bitcoinové entuziasty připravila další webinář. Co přinesl rok 2021 v kryptu? Na toto téma hovoří velmi zajímaví hosté.