Bitcoin

Svět kryptoměn a bitcoinu je nesmírně zajímavý a neustále se dynamicky vyvíjí. Cena a kurz bitcoinu jsou ostře sledované a i když se zajímáte o alternativní měny jako Ethereum, Ripple nebo Litecoin, tak by vám aktuality a informace ze světa bitcoinu neměly uniknout. Většina kryptoměnových burz totiž směňuje alternativní měny právě za bitcoin, takže se cena altcoinů odvíjí i od aktuálního kurzu a ceny bitcoinu. Sledujte naše nejčerstvější zprávy a o bitcoinu budete vědět vše!

Jak získat bitcoin

Chcete si opatřit bitcoin a nevíte jak na to? ✅ Poradíme vám se všemi možnostmi, jak se k bitcoinu dostat.

 

Bitcoin dramaticky oslabuje, za den ztratil 9 % a klesá dál

Kryptoměna Bitcoin dramaticky ztrácí na hodnotě. Aktuální cena okolo 760 000 Kč za BTC je nejnižší od loňského léta. Je právě teď vhodný čas k nákupu?

 

TREZOR - nejbezpečnější Bitcoinová peněženka

Koupili jste Bitcoin enbo jiné kryptoměny, a chcete je naproto bezpečeně uložit? ✅ Peneženka TREZOR je jasná volba!

 

Vyplatí se těžba Bitcoinu a jiných kryptoměn?

Těžba je jedním ze způsobů, jak získávat Bitcoin a jiné kryptoměny. ✅ Vyplatí se těžit, nebo je lepší Bitcoin koupit na burze?

 

Co je kryptoměna Bitcoin

Co to je a jak funguje digitální měna Bitcoin? ❓ Vše, co potřebujete o Bitcoinu vědět, najdete přehledně zde.✔️

 

Aktuálně: Kolik zbývá vytěžit Bitcoinu? Cena BTC pod 50 tisíci

Zbývá vytěžit už jen 10 % nejznámější kryptoměny. V těžbě Bitcoinu i tak budou pokračovat i naši potomci. Cena se stále drží pod 50 tisíci USD/BTC.

 

Rekordní týden Bitcoinu. Kapitalizace krypta přes 3 biliony USD

Bitcoin má novou rekordní cenu, v listopadu se obchodoval za téměř 69 tisíc USD/BTC. Celý trh kryptoměn pak svou hodnotou překonal tři biliony dolarů.

 

Rakousko zdaní kryptoměny, 27,5% sazba na příjmy z Bitcoinu

Rakousko zavádí kryptoměnovou daň. Od března bude zdanění Bitcoinu činit 27,5 %. Daňová reforma BTC staví na úroveň akcií. Jaké je zdanění BTC v ČR?

 

Bitcoinové ETF míří na burzu, čeká nás další rekord Bitcoinu?

Komise SEC dala svolení k zalistování dalších bitcoinových ETF na burze. Možnost investovat do kryptoměnových futures může Bitcoin postrčit k rekordu.

 

Nový rekord BTC. Cena Bitcoinu na historickém maximu

Bitcoin aktuálně překonává ☝ historické maximum. Na Bitcoin grafu se kurz vyšplhal až k 67K USD/BTC, předpokládaný vývoj Bitcoinu je ✔️ pozitivní.

 

Kryptotýden: Zavření čínských farem, HODLerů přibývá

Těžaři v Číně zažívají krušné časy, vláda zavřela farmy v provincii S'-čchuan. Jinak těžaři stojí za nedostatkem grafických karet na trhu. Počet HODLerů...

 

BTC čekají zásadní vylepšení, co je to Taproot Bitcoin?

V listopadu 2021 dojde k aktivaci tzv. Bitcoin Taprootu. Proč je tento ⚡ upgrade sítě tak důležitý, jaké změny přináší, máme se na Taproot těšit?

 

Tesla přestala přijímat platby Bitcoinem, ten se propadl o 11 %

Elon Musk oznámil, že Tesla přestává přijímat platby kryptoměnami za své elektrovozy. Cena Bitcoinu se během pár hodin propadla o více než 10 %.

 

Bitcoin se ustálí, věří ekonom. Zakladatel ETH miliardářem

Aktuálně: Ekonom Dominik Stroukal věří, že volatilita Bitcoinu se zploští. Momentálně se obchoduje za 58 tisíc. To ETH boří rekordy, jeho tvůrce...

 
První 1 2 3 4 Poslední