Bitcoin

Burza Coinmate recenze a jak se zaregistrovat

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

Mohu si na Coinmate skladovat menší objemy BTC a LTC nebo je nutné si po nákupu coiny převést do penězenky? Předem děkuji

Dobrý den, rozhodně si můžete na Coinmate skladovat nakoupené kryptoměny, stejně jako udržovat fiat peníze. Kryptoměnové peněženky, zejména hardwarové, jsou však ještě bezpečnějším místem.

............. ...

Dobrý den,je možnost na Coinmate ověřit svou totožnost přes videohovor v češtine ?

Videohovor v češtině provést nelze.
Je možnost pouze v angličtině nebo němčině.
Ale postačí Vám základní znalosti jazyka.

Zdravím,chtěl jsem se zeptat jaké ověření je potřeba na coinbase,když řekneme budu chtít prodat v budoucnu btc třeba za 1 mil kc.Zadnej trading jen jednorázového prodej. Děkuji za info.

Dobrý den, budete potřebovat ověření Levelu 2 pro neomezené nákupy a prodeje. Kromě naskenovaného OP, spolu se svojí fotkou (Level 1), musíte uvést bližší informace o sobě, které zahrnují vaši adresu, účel využití Coinbase, váš zdroj příjmů, zaměstnání a vašeho zaměstnavatele.

Dobrý den, od 12/2018 mám účet u musím říci, že obchodování je přehledné,ale mám negativní zkušenost se zabezpečením. Nevím, jak je to možné, ale někdo mi na účtu provedl takové transakce, které mi způsobily ztrátu 3,1 BTC. Nejdříve mi zrušil příkazy a pak provedl velké množství transakcí, které mě na poplatcích připravily o tyto BTC. Mám na mobilu 2FA, ale přesto to někdo dokázal. Support mi jen sdělil, že jsem musel heslo někomu sdělit. Kdo z toho profitoval byla jen Coinmate na poplatcích. Tolik má zkušenost a další obchodování už na Coinmate dělat nebudu. Nevím, zda má někdo podobnou zkušenost, ale já Coinmate nedoporučuji.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost