Kryptoměny

Burza Binance - recenze a jak se zaregistrovat

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

dobry den
mam dotaz ohledne fee z tradu. proc se odecte fee z nakupovanych coinu? napriklad podle vaseho navodu z 500 iota se odecte 0.1% fee a mate 499.5 iota. neda se nastavit aby fee slo na vrub napr. etherea za ktera nakupuji? nyni je fee 0.015% a nikdo nechce vlastnit 499.925 iota ale 500 iota,nehlede na to ze s tisicinami nelze vetsinou obchodovat a zustanou v depozitu asi naveky. diky za odpoved

Nevím zda to jde nastavit ale v nejhoršim lze nakoupit tak, že dle vašeho příkladu nakoupím za 500+0,015%

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je to problém když ztratím peněženku Ledger Nano S jestli je možnost si vrátit svoje krypty zpátky. Jestli ano, tak jak? Předem děkuji za radu.

Dobrý den, možné to je, ale musíte mít někde napsaný takzvaný "seed", což je tuším 24 anglických slov (možná je počet jiný), které jste si měl zapsat při prvotní instalaci Ledgeru. Jestli tato slova máte, zadáte je do nového zařízení a bude vše tak, jak bylo.

Dobrý den,

je normální, aby po mně binance chtělo 20% z převáděné částky zpět do mé peněženky, nebo se to děje jen u malých transakcí?

Děkuji.

Dobrý den, poplatek je vždy fixně nastavený, ne procentuální, takže když byste vybíral víc, bude poplatek za výběr procentuálně nižší

Dobry den,jakým způsobem promenim penize na bitcoin a zase zpět?jde to vubec proměnit v hotovost?

Super jsou na to p2p platformy: treba Binace p2p nebo local bitcoins?

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost