Kryptoměny

Jak začít obchodovat Bitcoin a jiné kryptoměny

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn

chci se zeptat, jsem zaregistrovaná u BINANCE.com a ráda bych věděla, zda po nakoupení bitcoinů je možnost je obchodovat přes automat a jaká je nejnižší možná nákupní částka, díky

Bitcoin můžete směnit v kryptoměnových automatech přes svůj chytrý telefon nebo skrze papírovou peněženku. Kupříkladu v WBTCB automatech lze Bitcoin prodat v minimálním přepočtu od 1 000 Kč.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Kryptoměnová burza Binance i pro Čechy

Burza Binance - recenze a jak se zaregistrovat

06.03.2021 07:40

Podívejte se, jak si založit účet a začít obchodovat kryptoměny ✅ na jedné z největších a nejoblíbenějších světových burz Binance.

Celý článek
 
bitcoin tezba

Vyplatí se těžba Bitcoinu a jiných kryptoměn?

14.02.2021 14:37 12

Těžba je jedním ze způsobů, jak získávat Bitcoin a jiné krpytoměny. ✅ Vyplatí se těžit, nebo je lepší Bitcoin koupit na burze?

Celý článek
 
Kurz Bitcoin Koruna

1 BTC to CZK - kurz Bitcoin/Koruna

20.10.2020 10:44 28

Chcete si koupit Bitcoin za České koruny a zajímá vás aktuální kurz? ✅ Podívejte se na vždy aktuální cenu BTC.

Celý článek
 

ODEBÍREJ NOVINKY ZE SVĚTA TRADINGU

Vlož email a dostávej aktuální zprávy ze světa obchodování a kryptoměn