Kryptoměny

Jak začít obchodovat Bitcoin a jiné kryptoměny

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

Binance uz maj uzavrenou registraci, po tom silenstvi, co tam vyvolal TRX :)

Pravděpodobně jen dočasně, než upgradují platformu, aby zvládla ten ohromný nápor :-)

Je špatné že vláda o této měně neuvažuje... Naše měna a euro je o níčem. Všichni jsou zadlužení,všechny státy. Nová měna musí přijid a to celosvětově.

Snad mohu mít svoje BTC na svém hardisku?

BTC je spjato s internetem, takže pokud jej budete mít v nějaké desktopové aplikaci (hot peněžence), budou v plném bezpečí pouze pokud počítač bude vypnutý nebo odpojený od internetu. Doporučujeme pořídit si hardwarovou peněženku Trezor, pokud budete vlastnit větší množství kryptoměn.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost