Kryptoměny

LiteBit - Recenze kryptoměnové burzy s BTC, LTC, ETH nebo XRP

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

Autor clanku nenapisal dolezitu vec - momentalne sa neda na litebit zaregistrovat....

kryptoměnové burzy jsou momentálně dost zavaleny novými uživateli a střídavě otevírají a zavírají registrace. doporučit můžu nechat novou registraci na ráno, kdy přeci jenom ten nával není tak velký, ale vždy záleží na dané které burze...

doporučit momentálně můžu burzu Binance, kde je momentálně registrace možná a obchodovat jde bez ověření účtu v objemu až 2 BTC denně:
https://www.tradearena.cz/rubriky/k...

Registrácia dnes úplne bez problémov,spracovanie Eur platby do 24 hod.Akurát ma zaskočila jedna vec. Pri odosielaní litecoinu na inú penaženku ma prekvapil vysoký poplatok za transakciu, 0.03 LTC (pri súčasnom kurze cca 5,50 €). A to sa všade píše,že prevod litecoinu je spoplatňovaný len 0,001 LTC za transakciu. Má niekto podobnú skúsenosť ???

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost