Nákup kryptoměn

XTB - poplatky, recenze a zkušenosti

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

XTB ohlasili ukoncenie obchodovania s CFD Kryptomenami od 30.12.2017

To je jen docasne, zase to obnovi velmi brzy s jinym produktem.

Milý autore, tvoje recence na xtb je zavádějící a plná nepřesností a špatně interpretovaných fakt. Mimochodem, vydávat binární opce za podvod, no koment. Opce se obchodují od roku 1985. I ČNB je uznává jako legitimní finanční instrument. Na FX se pohybuji 10 let a binární opce aktivně obchoduji 4 roky. Co je špatně třeba na možnosti volby expirace od 2 do 90ti minut, u BO ?? To je spíš výhoda, ne? Renomé opcím bohužel nedělají jen nekorektní brokeři, ale i naivní a neznalí tzv. obchodníci. To by bylo na dýl :). A poplatek za výběr pod 3oookč u XTB je jasný,stačí si přečíst podmínky. Důvod? Zamezit častým a zahlcujícím malým výběrům... To jen v rychlosti. Přeji hezký den.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NOVINKY ZE SVĚTA TRADINGU

Vlož email a dostávej aktuální zprávy ze světa obchodování a kryptoměn