Peněženky

Electrum peněženka – návod a recenze

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

Zdravím, pomocí této peněženky jsem si koupil v bitcoinmatu (Crypto ATM) bitcoiny, postupoval jsem dle návodu, obdržel jsem privátní klíč ale nikde se mi neobjevil zůstatek bitcoinů v peněžence. Jak mám dál postupovat? Mám čekat? Šlo o prvnní nákup. děkuji.

Dobrý den!! Můžete mi prosím někdo poradit,jak zjistím svoji adresu?

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost