Peněženky

Exodus - kryptoměnová peněženka

Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, CFD certifikáty (rozdílové smlouvy), akciemi, měnami a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Komentáře

Prosím vás, jak dostanu své peníze z Exodu zpět na osobní účet?

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn

Dobrý den, úplně stejným způsobem, jakým jste je tam poslal, pokud se jednalo o směnárnu či burzu. Kryptoměny odešlete zpět do peněženky ve Vaší směnárně (Coinbase, Coinmate), odkud je převedete na fiat-peníze a pošlete si je na svůj osobní účet. Doufám, že moje vysvětlení postačí, případně doplňte svoji otázku.

Není tam náhodou riziko zneužití privátních klíčů autory když to není open source?

nakoupil jsem od těžařů 3 druhy kryptoměn a založil v mobilu peněženku exodus,prosím jakým způsobem si tyto kryptoměny stáhnu do peněženy-nějak se mi to nedaří(začátečník)-díky

Dobrý den.
Funguje Vám nákup Bitcoinu přímo v Exodus ?
Mě to fungovalo přes applepay v poho. Teď již přes týden nefunguje. Máte podobnou zkušenost ?

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost